Koncert Illusion w Damasławku!

26 marca (sobota) 19:00 Support zespół LaNinia – 20:00 koncert Illusion.

lllusion został założony zimą 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza „Lipę” Lipnickiego (wokal, gitara), Jurka „Jerrego” Rutkowskiego (gitara) i Pawła Herbascha (perkusja). Pierwszy album zespołu „Illusion” .Rok po pierwszej płycie ukazała się „Illusion 2″. Po tej płycie Lipnicki został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii „najlepszy wokalista”.

Następny album Illusion – „Illusion 3″.Album został nominowany do Fryderyka w kategorii „muzyka alternatywna”, a Lipnicki został ponownie nominowany w kategorii „wokalista”. Następnie powstał album „Illusion 4 – Bolilol Tour” oraz „Illusion 6″.

Po dłuższej przerwie w 2011 r. Illusion wydał nową płytą „The Best Of”, na której – poza największymi hitami zespołu, takimi jak „Nóż”, „Na luzie” czy „To, co ma nadejść” – znalazły się dwa premierowe kawałki: „Solą w oku” i „Tron”.
W 2014 r. ukazała się płyta „Opowieści”. Cztery lata później premierę miał najnowszy album „Anhedonia”.

W tym roku mamy 30-lecie powstania zespołu i z tej okazji legenda ciężkiego grania rusza w trasę.

Zagrają u nas swoje kultowe kawałki, takie jak „Noż„, „Vendetta„, „Wojtek” czy „Cierń” – to tylko niektóre z utworów, które na dobre wbiły się w głowy i serca fanów. Potężna dawka energii, bezkompromisowe teksty i charyzmatyczny głos Lipy.

Supportem będzie zespół LaNinia to polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę metalową .
LaNinia interesująca formacja na polskiej scenie metalowej. W 2018 roku wydali krążek „Loneliness”. Posiadają angielskie teksty, melodyjny wokal i gitarowy groove.

Bilety można nabyć w:

– biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Damasławku ul. Żnińska 9,

Bilety24 ,

Księgarnia LOCUM Wągrowiec.

Serdecznie zapraszamy!